NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » PYTANIA I ODPOWIEDZI » JAK PRZESŁAC OBRAZEK NA MEILA KOLEŻANCE

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Jak przesłac obrazek na meila koleżance

  
gaga2
24.03.2011 13:50:23
Grupa: Użytkownik

Posty: 18 #671369
Od: 2011-3-24
Dołączam się do pytania.
  
egoralczyk
24.03.2011 19:00:00
Grupa: Użytkownik

Posty: 9 #671590
Od: 2011-3-24
wchodzimy na email,następnie klikamy na nowa wiadomość/utwórz wiadomość. Potem załącznik , następnie wybieramy obrazy, klikamy dwa razy, on się dołańcza, nastepnie wpisujemy temat, adres email. i wysyłamy.
  
anna.lukasek24
24.03.2011 19:00:15
Grupa: Użytkownik

Posty: 3 #671591
Od: 2011-3-24
wchodzimy na email ,po zalogowaniu klikamy na utwórz wiadomość. wpisujemy adres osoby do której
chcemy wysłać wiadomość i wpisać temat wiadomości i treść.Następnie klikamy załącz plik.
wybieramy obraz który chcemy przesłać,po jego wybraniu klikamy wyślij.
  
judyta
07.04.2011 18:42:05
Grupa: Użytkownik

Posty: 2 #679863
Od: 2011-3-24
Kiedy zalogujemy się do naszej skrzynki pocztowej,klikamy na utwórz wiadomość.wpisujemy adres emailowy.Następnie wpisujemy temat i treść emaila.Następnie klikamy na załącz plik.Wybieramy obraz
który chcemy przesłać i klikamy.aniołek
  
anna.lukasek24
07.04.2011 18:42:37
Grupa: Użytkownik

Posty: 3 #679865
Od: 2011-3-24
Aby wysłać obraz na email klikamy załącz plik.
Po jego wybraniu klikamy wyślij.
Następnie wpisujemy temat adres gmail i wysyłamy.

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » PYTANIA I ODPOWIEDZI » JAK PRZESŁAC OBRAZEK NA MEILA KOLEŻANCE

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny