| | |
| gaga2 | 24.03.2011 13:50:23 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 18 #671369 Od: 2011-3-24
| Dołączam się do pytania. |
| | |
| egoralczyk | 24.03.2011 19:00:00 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 9 #671590 Od: 2011-3-24
| wchodzimy na email,następnie klikamy na nowa wiadomość/utwórz wiadomość. Potem załącznik , następnie wybieramy obrazy, klikamy dwa razy, on się dołańcza, nastepnie wpisujemy temat, adres email. i wysyłamy. |
| | |
| anna.lukasek24 | 24.03.2011 19:00:15 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 3 #671591 Od: 2011-3-24
| wchodzimy na email ,po zalogowaniu klikamy na utwórz wiadomość. wpisujemy adres osoby do której chcemy wysłać wiadomość i wpisać temat wiadomości i treść.Następnie klikamy załącz plik. wybieramy obraz który chcemy przesłać,po jego wybraniu klikamy wyślij. |
| | |
| judyta | 07.04.2011 18:42:05 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 2 #679863 Od: 2011-3-24
| Kiedy zalogujemy się do naszej skrzynki pocztowej,klikamy na utwórz wiadomość.wpisujemy adres emailowy.Następnie wpisujemy temat i treść emaila.Następnie klikamy na załącz plik.Wybieramy obraz który chcemy przesłać i klikamy. |
| | |
| anna.lukasek24 | 07.04.2011 18:42:37 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 3 #679865 Od: 2011-3-24
| Aby wysłać obraz na email klikamy załącz plik. Po jego wybraniu klikamy wyślij. Następnie wpisujemy temat adres gmail i wysyłamy. |